Йога БКС Айенгара в Одессе

Оксана Богуш (Junior Intermediate 1)

Йога Айенгара

Йогу Айєнгара часто називають медитацією в дії. У всьому світі ця практика вважається однією з найбільш фізіологічних, і в той же час глибоко духовних. Сутрах» Патанджалі. Школа заснована на навчанні живого майстра йоги – БКС Айєнгара, одного з найавторитетніших світових гуру йоги.
Навчання базується на великій практиці асан (поз йоги) та пранаям (дихальних технік).
Відмінними особливостями методу є:
- Переважно статична практика асан. Це розвиває силу і гнучкість, і навіть дозволяє впливати на всі системи організму всіх рівнях, до клітин. – Рух від простого до складного. Новачки виконують прості пози, освоюючи базові рухи, і прості дихальні техніки.
- Дуже чіткі, глибокі інструкції та акцент на вирівнюванні тіла. Це робить практику безпечною та зрозумілою. А завдяки вирівнюванню знімаються блоки не тільки з фізичного тіла, але і з енергетичних каналів і центрів, завдяки чому вирівнюється психоемоційний стан і стан розуму. , що розвивається від вступу, проходить через кульмінацію і закінчується відновленням. Результат – спокійний, сатвичний стан розуму після заняття.
-Персональний підхід до кожного учня. Викладач не займається разом з учнями, а спостерігає та коригує їх практику залежно від можливостей та потреб конкретної людини.
- Використання додаткової обладнання: валиків, дерев'яних брусків, ременів, ковдр і навіть спеціальних стільців. Такі та багато інших матеріалів, які в світову історію йоги ввів саме Айєнгар дозволяють практикувати людям різного віку та різного стану здоров'я. Сарвангасана (Стійка на плечах) – після кількох місяців регулярної практики, Ширшасана (Стійка на голові) – через півроку-рік.
- Комплексний підхід до фізичного, розумового, емоційного та духовного перетворення.< У практиці йоги Айенгара важлива дисципліна. А результат цієї роботи проявляється у фізичному здоров'ї та життєвій силі, ясності розуму та мудрості, емоційному спокої та рівновазі.

Займатися йогою Айєнгара в Одесі ви можете за адресою: Одеса, пров. Нечипуренка, 4

Для запису на індивідуальні заняття дзвоніть 066 5711800, 068 268 9361